• Moskitiery ramkowe

Moskitiera ramkowa jest to najprostszy rodzaj moskitiery przystosowany do większości typów okien. Jest to ramka z profili aluminiowych w kolorach białym, brązowym, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, mahoń na którą naciągnięta jest siatka z niepalnego włókna szklanego powlekanego plastikiem.Gęsta siatka doskonale chroni pomieszczenie przed owadami, nie ograniczając widoczności w świetle okna. Moskitiera mocowana jest  za pomocą stalowych blaszek zakładanych na profil ramy okiennej lub na zaczepy motylkowe przykręcane do zewnętrznej ramy okna. 

 

  • Moskitiery zasłonowe

 

 

Moskitiery zasłonowe są często stosowane w przypadku braku możliowości montażu innego rodzaju siatki.  Jest to prosty system składający się z pasów siatki przeciwinsektowej o szerokości około 25cm, nachodzących na siebie i zakończonych na dole obciążnikami. Jej dodatkową zaletą jest fakt, że można przez nią przejść bez konieczności użycia rąk czy przesuwania siatki. Zasłona ta jest łatwa w montażu.  Bardzo dobra  dla posiadaczy zwierząta domowe.

 

 

  • Moskitiery drzwiowe

Moskitiera drzwiowa wykonana jest z profili aluminiowych. Montowana jest na zawiasach do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy  magnesów utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Rama wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru szarego. Ma zastosowanie zarówno do drzwi z PCV, jak i drewnianych.

 do góry

Moskitiery