Żaluzje  Aluminiowe - Drewniane - Bambusowe

 

 

Żaluzje są jedną z najstarszych i najpopularniejszych form regulacji nasłonecznienia pomieszczenia. Mają zastosowanie zarówno w domach prywatnych jak i  lokalach użytkowych, szkołach, szpitalach - czyli wszędzie tam, gdzie znajdują się powierzchnie okienne. Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno na ramie okna jak i we wnęce okiennej. Dzięki zmianie kąta nachylenia blaszek listków można zachować całkowitą widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia, oraz płynnie regulować kierunkiem i ilością wpadającego do pomieszczenia światła. Dostępne są w bogatej palecie kolorów (w tym również z kolorowym osprzętem: sznurkiem, drabinką i rynnami w kolorze listew), dzięki czemu idealnie komponują się z każdym wnętrzem.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór żaluzji z aluminium (16, 25, 50mm), drewna i bambusa (25, 50 mm).

 

  • Żaluzje drewniane 25 mm

Największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Doskonale komponują się z innymi elementami wnętrz każdego z domów.  Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Szeroka naturalna kolorystyka żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, drzwi i podłóg. Rynna górna wraz z elementami sterującymi żaluzją przykryta jest maskownicą w kolorze żaluzji. Aby podczas uchylania okna zapobiec odchylaniu się żaluzji można zastosować system prowadzenia żyłkowego, który utrzymuje żaluzje przy skrzydle. Nasze żaluzje mają nowoczesny wygląd, wspaniale komponują się z innymi elementami wyposażenia wnętrz.

 

  • Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane o szerokości 50 mm są propozycją dla klientów lubiących wyjątkowe wnętrza. Idealne rozwiązanie dekoracyjne okna dla osób które nie chcą stosować tradycyjnego karnisza z firanami i zasłonami. Do zastosowania w domach prywatnych jak i pomieszczeniach biurowych. Posiadają wysokie listwy, znacznie większe i bardziej widoczne. Przez to, żaluzje o takim wymiarze doskonale nadają się do ozdabiania i przesłaniania rozległych okien, ścian, wnęk, itp. Dekoracyjny efekt tych żaluzji uwidacznia się wówczas, gdy zagospodarujemy nimi duże powierzchnie. Żaluzje takie wykonujemy z najwyższej jakości naturalnego surowca, jakim jest drzewo lub bambus.  Każde żaluzje drewniane wyglądają inaczej, bo inna jest struktura naturalnego surowca, z którego się je wykonuje.

 

   

  • Żaluzje aluminiowe  16,25,50 mm ( kolory z palety RAL oraz drewnopodobne)

Żaluzje aluminiowe charakteryzuja się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną. Powodują  one odbijanie aż 70% promieniowania słonecznego powodując w czasie upałów spadek temperatury nawet o ok. 5 stopni Celcjusza.  Listewkami żaluzji można precyzyjnie regulować dozując w ten sposób ilość wpuszczanego światła. W naszej ofercie znajdziecie Państwo żaluzję o szerokości 16 ,25, 50 mm. Bardzo duży wybór kolorów żaluzji ( paleta RAL oraz drewnopodobne) daje możliwość dopasowania żaluzji do każdego rodzaju wnętrza. 

  

  • Żaluzje pionowe  - Verticale
 

Żaluzje pionowe są wykonywane głównie z tkaniny i PCV. Prosta konstrukcja verticali umożliwia wykonanie dużych gabarytów (4 x 6 m). Głównym ich atutem jest możliwość sterowania dopływem światła do pomieszczeniń co w przypadku ich podstawowych odbiorców czyli biura, szkoły, banki ma ogromne znaczenie. Dużą zaletą verticali jest możliwość wymiany lameli bez konieczności demontowania szyny sterującej oraz możliwość sterowania z lewej na prawą stronę, od i do środka.

 

 do góry

Żaluzje