Aby nasze domy i mieszkania były bezpieczniejsze, warto zainwestować w system rolet zewnętrznych. Zapewniają one bezpieczeństwo i dyskrecje, ochronę przed światłem, oszczędność energii i wytłumienie hałasu z zewnątrz. W naszej ofercie mamy rolety nadstawne na okna stosowane wyłącznie na etapie budowy  lub wymiany stolarki okiennej a także rolety aluminiowe montowane na mur.

 

  • Rolety nadstawne

Rolety nadstawne montuje  się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących.
Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Roletami steruje się ręcznie, za pomocą korby lub silnika elektrycznego. W naszej ofercie posiadamy silniki sterowane klawiszem lub pilotem ( piolot obsługuje jednocześnie 15 rolet). 

 

  • Rolety naścienne INTEGRO

Jeżeli podjeliście Państwo decyzje o montażu rolet zewnetrznych zbyt późno doskonałym rozwiązaniem sa rolety podtynowe w systemie INTEGRO.Skrzynka rolety ukryta jest pod tynkiem, widoczy jest jedynie element rewizyjny. Prowadnice sa montowane na ścianie  budynku lub na ramie okna. Roletami steruje się ręcznie, za pomocą korby lub silnika elektrycznego. W naszej ofercie posiadamy silniki sterowane klawiszem lub pilotem ( piolot obsługuje jednoczesnie 15 rolet). 

   

 

  • Rolety naścienne

Rolety okienne w systemie tradycyjnym przeznaczone są do montażu na istniejących, przeważnie wykończonych budynkach. Rolety okienne zwijane są do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub na ościeżnicy okna. Skrzynki rolet mają kształt prostokątny. Wykonywane są z aluminium pokrywanego lakierem proszkowym podobnie jak pancerz, który dodatkowo wypełniony jest pianką. Roletami steruje się ręcznie, za pomocą korby lub silnika elektrycznego. W naszej ofercie posiadamy silniki sterowane klawiszem lub pilotem ( piolot obsługuje jednoczesnie 15 rolet). 

 

 do góry

Rolety zewnętrzne