• Roletki w kasetkach z prowadnicami
 

 

Rolety materiałowe w kasetach spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Są one wykonywane z materiałów impregnowanych i antyelektrostatycznych co sprawia, że przez długi czas są ozdobą okna i mieszkania. Rolety są schowane w kasetkach co daje estetyczny wygląd, a dzięki prowadnicom przesuwają się równolegle do szyby co sprawia, że mogą być stosowane w oknach rozwieranych i uchylnych. Dostępne sa w kolorach: biały, brązowy, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, mahoń.

 

  • Roletki wolnowiszące

 

Roletka materiałowa to system wolnowiszący z napędem łańcuszkowym i mechanizmem samoblokującym. Roletka ta montowana jest przede wszystkim do ramy okiennej. System ten charakteryzuje się niezawodnością, prostotą montażu i działania. Może być przyklejana lub montowana na wieszakach (nie używa się żadnych wkrętów). Do systemu można zastosować wieszaki metalowe wraz  z magnesami, oraz prowadzenie żyłkowe powodujece to aby materiał sie nie uchylał do pionu w momecie uchylenia okna. Do tego systemu można zamontować falbankę o różnych wzorach. 

 

  • Roletki dzień- noc ( w kasetkach i wolnowiszące)  - NOWOŚĆ-

 

System dzień - noc to szczególny rodzaj roletki z mechanizmem umieszczonym w kasecie, z dwoma warstwami specyficznej tkaniny. Tkanina ta składa się z poziomych, naprzemiennych pasów: tkaniny transparentnej oraz zaciemniającej, możliwe jest więc swobodne sterowanie przepływem światła bez konieczności podnoszenia rolety. Zastępuje ona firanę oraz zasłonę co daje elegancki wygląd pomieszczenia. Montowane są na skrzydłach okna. 

Montaż : kaseta i prowadnice przyklejane za pomocą taśmy samoprzylepnej.

 do góry

Roletki materiałowe